Příměstské tábory 2024

Výtvarník 8-12.7

Pro děti od 5 do 12 let

Chcete podpořit umělecké sklony vašeho dítěte? Budeme pracovat s perspektivou, kreslit i malovat, pracovat s pastelem, vytvářet plastické obrazy, používat přírodní materiály. Použijeme mnoho technik a výtvarných praktik.

Ne každý musí mít talent jde o to se pobavit, naučit se něco nového a nabrat nové zkušennosti.

Dopoledne  budeme pracovat ve třídě, obědy máme v nedaleké restauraci a odpoledne se pobavíme venku. Budeme sportovat, hrát různé hry a bavit se na dětském hřišti. Zazpíváme si, zahrajeme různé hry.


Termín: 8.7-12.7.2024 od 7:45 do 16:30 hod.

Čas: 7:45 - 16:30

Věk dítěte: 5 - 12 let

Cena 4990,- Kč (NEJEDNÁ se o tábor DOTOVANÝ MŠMT!)

V cenně je zahrnuto: oběd s polévkou a 2 svačiny, dále pitný režim a ovoce dle výběru. Veškeré materiály pro naši uměleckou tvorbu.

Mluvíš a dýcháš

od 12-16.8

Je pro děti ve věku od 4 do 10 let máme připravený tábor zaměřený na výslovnost. Budeme se věnovat hrubé i jemné motorice, správnému dýchání a vyslovování.

Máme k tomu připraveno mnoho textu, básniček říkanek a pohádek. Budeme posilovat mimické svaly a učit se pracovat jazýčky tak abychom vše posílili a správně vyslovovali. 

Máme také spoustu grafo-motorických listů které budeme vyplňovat. Budeme také pracovat na zvukovém a zrakovém vnímání.  A to vše hravou a veselou formou. Dle počasí se budeme snažit být co nejvíce venku a nezapomene se i bavit na dětském hřišti a v přírodě.

Termín: 12.8 až 16.8. 2024 od 7:45 do 16:30

Cena: 4990,- Kč (NEJEDNÁ se o tábor DOTOVANÝ MŠMT!)

V ceně je objed s polévkou a 2 svačiny + pitný režim na celý den. Veškeré učební materiály.


Doučovák 19-23.8

Tábor DOUČOVÁK je určen pro všechny děti  od 5 do 12 let které potřebují zopakovat učivo z předešlého ročníku a zároveň získat důvěru ve své znalost a posílit sebedůvěru. Pro předškoláky je program určen také, budeme pilovat grafomotoriku, zrakové a rozlišovací schopnosti, budeme se věnovat hrubé a jemné motorice, výslovnosti i oromotorice a mnoho dalšího. Zkrátka pracovat na snadném nástupu do první třídy a hezkém vyslovování. Učit se budeme hrou a zábavně protože děti si mají nabývání vědomostí především užívat .

U nás v Kroužku chápeme a pomáháme i dětem s poruchami jako ADHD, VD Autismus a další

Jak to u nás chodí?


Náš přístup je laskavý a vlídný.
Chápeme že každé dítě potřebuje jinak dlouhou dobu na zvládnutí učiva a proto před začátkem nového školního roku zopakujeme učivo z předešlého ročníku tak aby se děti při nástupu do školy cítili pohodlně a v klidu.

Pro předškoláky je samozřejmostí předškolní příprava která je velice důležitá. Dítě musí před nástupem do školy zvládnout spoustu věcí.

Naučíme se na správné brániční dýchání a posílení jazyka a mimických svalů to je pro děti v tomto věku velice důležité. Posílíme hrubou i jemnou motoriku. Naučíme se jazykolamy a ukážeme si jak se správně drží tužka nebo pastelka. Budeme procvičovat ohebnost ručky a jemné motoriky.

Procvičíme psaní čtení počítání, dle věku dítěte zahrajeme si spoustu her a zasportujeme.

Základní informace

Termín: 19.8 - 23.8. 2023

Čas: 7:45 - 16:30

Věk dítěte: 5 - 12 let

V ceně je zahrnuto: 2 svačiny, oběd, pitný režim a veškeré materiály

Cena: 4990,-(NEJEDNÁ se o tábor DOTOVANÝ MŠMT!)