Letní kurzy pro dospělé a náctileté

Kytarohraní 1 

Pro dospělé začátečníky

1.7 až 5.7 2024  vždy od 17. do 19. hodin.

Kytarohraní 2

Pro pokročilejší a pokročilé

1.7 až 5.1 2024 vždy od 19. do 21. hodin

Dobrý den,

Ráda bych Vám představila náš nadcházející kurz kytary, který proběhne v létě roku 2024.

Speciálně pro dospělé a třeba i náctileté zájemce o hraní na tento nástroj. Tento kurz poskytne intenzivní výuku ve skupině, a to každý den od 17:00 do 18:50 hodin a to 1.7 až 5.7. 2024   pro začátečníky .........a ve stejném termínu ale časech 19:00 až 20:50 pro pokročilé

Náš kurz je navržen tak, aby pomohl úplným začátečníkům začít s kytarou.

Během této intenzivní pětidenní výuky se budeme zaměřovat na základy hry na kytaru, akordy, rytmy a techniky, které Vám umožní hrát oblíbené skladby.

Náš kurz je veden zkušenou a vášnivou lektorkou, která je specializována na výuku dětí i dospělých. Její pedagogické dovednosti a přístup pomohou každému účastníkovi vytěžit maximum z této příležitosti. Kromě toho bude malá skupina do 10 účastníků, umožňovat individuální přístup a větší prostor pro interakci a sdílení s ostatními účastníky.

Kytarový kurz bude probíhat v našem moderním a dobře vybaveném zařízení, které poskytuje ideální prostředí pro koncentrovanou a příjemnou výuku.

 Budete mít také přístup k nejnovějším výukovým materiálům a zdrojům, které Vám pomohou rychleji dosahovat svých cílů.

Pokud máte zájem o účast na našem kurzu Kytarohraní pro dospělé, prosím, zašlete objednávku co nejdříve, abychom mohli zarezervovat místo pro Vás.