Miluji zpěv, Francii a relax při sklence vína....

Lektor

MARKÉTA PLÍVOVÁ

Koloraturní Sopranistka

 Studovala jsem operní zpěv u světoznámé Catherine Calderon-Sury, solistky Grand Théâtre de Genève. Pokračovala na Pěvecké konzervatoři Praha kde jsem se rovněž zdokonalovala. V Praze jsem též absolvovala kurzy klasického zpěvu.  Mám dlouholetou praxi s výukou dětí jak v Čechách, tak v zahraničí (Ženeva -Švýcarsko) kde jsem také studovala Francouzštinu na UOG a zakončila studium státní zkouškou. V Ženevě jsem žila, studovala a pracovala téměř 10 let. Učím zpěv, francouzštinu,logopedickou prevenci, recitaci a hlasový projev. V současné době se věnuji studiu hlasové terapie a chystám pro vás nové kurzy a semináře.

 

MÉ ZKUŠENOSTI

Ecole maternelle de Genéve-Bernex

 2 roky jsem pracovala jako asistentka učitelky v bilingvní třídě

L´exclusive

Restaurace kde jsem pracovala jako provozní, zde jsem zúročila svou francouzštinu. Při práci jsem chodila na hodiny zpěvu a zdokonalovala se ve francouzštině.

                                                       Grand Théâtre de Genève 

Společná vystoupení s Catherine Calderon-Sury, solistky Grand Théâtre de Genève

Po návratu do vlasti jsem díky své dokonalé francouzštině pracovala většinou na vedoucích pozicích pro společnosti : Accentures, Peugeot Česká republika, Johnson & Johnson, Ortho Clinical Diagnostics. Již několik let soukromě vyučuji zpěv francouzštinu a protože se chci svým žákům věnovat naplno, rozhodla jsem se založit KROUŽEK - RODINNÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM a pokračovat ve výchově a výuce dětí i dospělých.

Baví mě dělat to, co mě baví

Vaše Markéta

marketa@krouzek-brandys.cz  

Poslechněte si