Angličtina

 AJ pro školáky ČT od 15:00 

AJ soukromé lekce PÁ 13, 14 a 15 hodin, eventuelně lze domluvit i jiné časy.

Potřebujete se už konečně naučit anglicky? Nebo vaše děti? Nebo se prostě jen zdokonalit?

Potřebujete angličtinu ke své práci? Potřebujete se domluvit na cestách?

Jste tu správně. Naše paní učitelka vás namotivuje a podpoří. Vyučujeme od nejmenších dětí až po středoškoláky. Naše paní učitelka Mgr. Petra Fialová nebo Bc. Aneta Kovaříková májí  bohaté i zahraniční zkušenosti a proto vám krásně dokážou upravit i tak důležitý akcent.

Přihlaste se na hodiny, a doučte se Angličtinu tak aby jste byli samy se sebou spokojeni. My z naší strany uděláme všechno proto abyste se v Angličtině cítili pohodlně.DŮLEŽITÉ INFORMACE K PLATBÁM

Potvrzením platebních podmínek potvrzujete mimo jiné docházku na 10 měsíců.

Po zaškrtnutí políčka koupit na splátky se vám částka rozdělí na 10 faktur, bez ohledu na to kolik vyučovacích lekcí v měsíci proběhne. Je to jen rozdělená roční částka. Do e-mailu vám přijde 10 faktur najednou POZOR ! každá má svůj variabilní symbol, pokud ho nezadáte správně nebude faktura spárována s platbou a bude se stále chovat jako nezaplacená. Nemusíte se však bát že zapomenete zaplatit vždy před koncem splatnosti faktury vám přijde upozornění e-mailem. O prázdninách a státních svátcích nevyučujeme, abyste si mohli odpočinou a být s rodinou.