DRAMAŤÁK příměstský tábor

Tábor v záři reflektorů

Toužilo vaše dítě vyzkoušet si svět divadelních prken? Lákalo ho herectví? Tak právě pro něj jsme připravili unikátní tábor, kde si užijeme spoustu zábavy se zaměřením na divadelní projev.  Jak ztvárnit roli, jak se v ní najít a jak jí v sobě zpracovat a jak si jí užít. Co obnáší herectví? To všechno se budeme učit. Jevištní projev práce s hlasem i tělem. Práce s emocemi a představivostí. Otevřeme z vašich dětech dveře k sebe pochopení a sebepoznání.

 

Jak to bude probíhat?

Během celého týdne si spolu s dětmi vyzkoušíme hned několik rolí. Vymyslíme si svůj vlastní scénář hry, kterou nacvičíme, vytvoříme si kulisy a připravíme si vlastní kostýmy. Zkrátka si společně užijeme parádní týden plný zábavy a kreativity! Na konci jako překvapení vám celé představení s dětmi zahrajeme.

Samozřejmě nebude chybět ani pravidelný piknik či venkovní sportovní aktivity, které nám pomohou udržovat naše těla v kondici:) 

Celým táborem bude Vaše děti provázet naše energická lektorka Aneta, která má s dramatickým kroužkem bohaté zkušenosti a navíc děti vyučuje respektujícím přístupem.

Základní informace:

Termín: 24.7 - 28.7. 2023

Čas: 8:00 - 17:00

Věk dítěte: 6 - 12 let

V ceně je zahrnuto: 2 svačiny, oběd, pitný režim

Cena: 4990,- Kč bez DPH sleva na 1000,- Kč

(NEJEDNÁ se o tábor DOTOVANÝ MŠMT!)

Portfolio

Objednávka tábory 2022

Pokud přihlašujete více dětí zaškrtněte to prosím ve formuláři