Matematika

Kurz "Příprava na přijímací zkoušky z matematiky na SŠ" má studenta připravit na úspěšné zvládnutí PZ. V první hodině probíhá první zkušební test pro získání informace možného dosažení bodů. V průběhu přípravy jsou vysvětlovány všechny obory zkoušky, které jsou také následně i opakovány a testovány. Období těsně před zkouškami jsou zkoušeny testy z minulých ročníků a to včetně všech pravidel.

Studentům je v průběhu kurzů doporučována literatura a z každé hodiny si odnesou malé procvičování na doma.

Kurz probíhá od poloviny září do poloviny dubna. 

Matematika 

Příprava na přijímací zkoušky sš skupina do 10 žáku

250,- kč hodina 60 minut

250,- Kč

O lektorce

Jmenuji se Petra Moravcová a je mi 24 let. Vystudovala jsem střední průmyslovou školu stavební v Mělníce a dále pokračovala na ČVUT fakulta stavební obor architektura a stavitelství. Studium na ČVUT jsem ale po třech letech ukončila z důvodu chybějící praxe, která je pro mě důležitá, ale při studiu na ni nebyl čas. Momentálně studuji kombinovanou formu studia na VUT v Brně, fakulta stavební obor stavitelství a jsem zaměstnána na plný úvazek ve stavební firmě Metrostav a.s., kde vykonávám pozici přípravář.

Mám maturitu z matematiky a na vysoké škole jsem absolvovala s úspěchem tři semestry matematiky. Výuce se věnuji od roku 2015 a to hlavně jako individuální přípravu do hodin. Doučuji především žáky druhého stupně základní školy. Od roku 2018 vedu přípravný kurz na přijímací zkoušky z matematiky na střední školy.

Mimo vlastní studium, zaměstnání a vedení kurzů se ve volném čase věnuji hře na příčnou flétnu, hře na klavír a zpěvu ve sboru Kantiléna.