Klavír pro školáky .......... kvarteta nebo sólo lekce

Kroužek kvartet, děti rozvine hned v několika směrech, ať už se budou chtít věnovat hře na klavír profesionálně nebo se stane jejich oblíbeným zájmem. Výuku vždy přizpůsobujeme podle individuálních potřeb a pokroků během kroužku a také respektujeme osobitý projev muzikality a snažíme se posilovat sebedůvěru každého žáka.

V kroužku kvartet střídáme během hodiny 4 činnosti. 

- technika hry

- dynamika a prstoklad

- hudební nauka

- hra oblíbené skladby nebo písničky

Činnosti střídáme tak, aby děti stále udrželi pozornost a naučili se toho v hodině co nejvíce.

Žáček se určitě nemusí bát, že by neporozuměl hudební teorii - její zákonitosti se během učení objevují a ověřují se právě na klaviatuře. Hudební nauku vyučujeme přímo u nástroje v hodinách praktické hry. 

Děti při výuce poznají pestrou škálu stylů a žánrů a je také možné výuku zaměřit např. na folk a country, rock, lidové písně nebo písně z pohádek. Žáci do hodin přicházet s vlastními nápady a nebo návrhy na skladby nebo písničky. Chceme v dětech vzbudit lásku k hudbě a nástroji. Dítě s přirozeným talentem a pílí a láskou k hudbě se může stát profesionálem. Pro všechny však chceme, aby se klavír stal jejich životní láskou a hudba jim v životě přinášela radost a uspokojení.

Pokud chcete platit měsíčně, zaškrtněte dole ve formuláři políčko koupit na splátky a platba se vám rozdělí a každý měsíc vám přijde faktura.

Ve formuláři jsou roční platby které lze zaškrtnutím políčka (rozdělit na měsíční splátky).