Vyučuji online ... Skype- Wa Zapp-Viber-Messenger

Spojme se online...


V dnešní době technologií není problém se učit vklidu domova, ve svém pokojíčku:-)

Na logo-prevenční 30 minutové lekce dochází dítě v doprovodu dospělého, který výuce přihlíží. Já následným povídáním s dítětem zjistím co je třeba se naučit a jaká písmena ukotvit. Poté se již budeme věnovat dýchání,a nácviku jednotlivých písmen dle vývoje artikulace. To znamená že vysvětlím a ukážu názorně kde písmenko vzniká, jaké je postavení jazyka a kudy vedeme dech. Budeme pokračovat vyslovováním písmene v jednotlivých slovech posléze větách. Během celé doby si dítě kreslí nebo modeluje. Zapojením jemné motoriky se nám aktivuje centrum řeči. Vždyť řeč je také pohyb:-) Preferuji kamarádský přístup, proto v uvolněné atmosféře budeme zpívat ,dělat na sebe obličeje a různé jiné (z pohledu dospělého) blbiny tak abychom došli ke správné výslovnosti písmen.

Následně vám vysvětlím co a jak dělat doma. Nebojte se nebudu vás přetěžovat jse spíš o pár slov na které se do příští lekce zaměříte. Max 5 slov

Doporučuji docházku minimálně 1x v týdnu. Chci to děti naučit v co nejkratším termínu především ty 5 až 7 leté. Jsem názoru, že není třeba aby dítě vědělo a cítilo že mu něco nejde nebo že je v něčem horší než ostatní děti.

Objednejte se

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.

Přečtěte si jako první, co chystáme nového