Artikulace-prevence a poradenství v oblasti komunikace,

Ve spolupráci s Brandýským Matýskem jsou první TŘI konzultace nabízené za dotovanou cenu (150 Kč/ konzultace).

Artikulace je vhodným doplňkem k logopedické péči, na první konzultaci prosím přineste potvrzení od klinického logopeda že je pro vás prevence a poradenství v oblasti artikulace vhodné a bude proto doplňovat práci klinického logopeda.

30 minutové lekce

Na prevenční 30 minutové lekce výslovnosti dochází dítě v doprovodu dospělého, který výuce přihlíží. Já následným povídáním s dítětem zjistím co je třeba dítě naučit a jaké hlásky třeba procvičit. Poté se již budeme věnovat dýchání,a nácviku jednotlivých písmen dle vývoje artikulace. To znamená že vysvětlím a ukážu názorně kde hláska vzniká, jaké je postavení jazyka a kudy vedeme dech. Budeme pokračovat vyslovováním hlásky v jednotlivých slovech posléze větách. Během celé doby si dítě kreslí nebo modeluje. Zapojením jemné motoriky se nám aktivuje centrum řeči. Vždyt řeč je také pohyb:-) Preferuji kamarádský přístup, proto v uvolněné atmosféře budeme zpívat ,dělat na sebe obličeje a různé jiné (z pohledu dospělého) blbinky tak abychom došli ke správné výslovnosti.

Následně vám vysvětlím co a jak dělat doma. Nebojte se nebudu vás přetěžovat jde spíš o pravidelnost + pár slov na které se do příští lekce zaměříte. Max 5 slov

Doporučuji docházku  1x v týdnu. Chci to děti naučit v co nejkratším termínu především ty 5 až 7 leté.

 Jsem toho názoru, že není třeba aby dítě vědělo a cítilo že mu něco nejde nebo že je v něčem horší než ostatní děti.


těším se na Vás ...  Markéta

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdím e-mailem.

  Cena


Artikulace-prevence

30 minutová lekce

300,- Kč

Permanentka na 10 lekcí

10 lekci po 30 minutách

2900,-Kč