MUZIKÁL - příměstký tábor

Tábor v duchu hudby

Miluje Vaše dítě hudbu a chtělo by si zkusit, jaké to je být muzikálovým zpěvákem/hercem? Tak to vše Vám nabídne náš unikátní muzikálový tábor, kde se děti naučí správnému hereckému i pěveckému projevu. Naučíme se úryvek z muzikálu, vytvoříme si kostými i kulisy a to vše doplníme mraky zábavy a samozřejmě pohybem venku:)

 

Co nás společně čeká?

V našem příměstském táboře MUZIKÁL se budeme učit zpívat. Povíme si o základních pěveckých technikách a začneme rozšiřovat svůj pěvecký rejstřík a hlasový potenciál. Práce s hlasem a emocemi je velmi obsáhlá a pro muzikál stěžejní. Budeme se učit pěvecké techniky které posilují hlas, které ho zároveň i zabarvují. Práce s mikrofonem je také velmi důležitá a budeme se jí hodně věnovat. I příprava herecká je rovněž součástí tábora. Rétorika, dramatizace ,interpretace, frázování a intonační techniky budeme nacvičovat každý den. Vplujeme s dětmi do světa muzikálového vystupování se vším všudy, přípravou, líčením i vystupováním.

Táborem bude provázet naše energická lektorka Aneta, která má s dramatickým kroužkem bohaté zkušenosti a se zpěvem taktéž. Navíc s dětmi komunikuje respektujícím přístupem. 

Základní informace

Termín: 15. - 19.8. 2022

Čas: 8:00 - 17:00

Věk dítěte: 6 - 12 let

V ceně je zahrnuto: 2 svačiny, oběd, pitný režim

Cena: 2990 Kč do konce března, poté 4200 Kč

(NEJEDNÁ se o tábor DOTOVANÝ MŠMT!)

Portfolio

Položka
Položka
Položka
Položka

Objednávka tábory 2022

Pokud přihlašujete více dětí zaškrtněte to prosím ve formuláři